GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 4387729

nr 438 7729

Fat

Kina 1600/1700-tal, dia:35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 november 2006